๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Raise your voice against Israel and everyone who protects these criminals, because we all have that right. The right to freedom, the right to life, and the right to choose. No one has the right to silence us!
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 MOĆNA ČAROLIJA KOJA DOZIVA MUŠKARCA U VAŠ KREVET

Go down 
AutorPoruka
Donaton
Admin
Donaton


Broj komentara : 4499
Join date : 2013-02-15
Mjesto : The pen is mightier than the sword!

MOĆNA ČAROLIJA KOJA DOZIVA MUŠKARCA U VAŠ KREVET Empty
KomentarNaslov komentara: MOĆNA ČAROLIJA KOJA DOZIVA MUŠKARCA U VAŠ KREVET   MOĆNA ČAROLIJA KOJA DOZIVA MUŠKARCA U VAŠ KREVET EmptyTue May 07, 2024 6:43 pm

Poznati su slučajevi iznenadne strasti da, čak i puno godina kasnije, pogođeni muškarac ne zna da objasni šta ga je privuklo određenoj ženi i ponukalo da legne s njom u krevet. Orijentalci to zovu karma, Cigani – sudbina, vještice – začaranost a vračevi – obajanost. Dakle, svako će u okviru ličnog znanja protumačiti ovaj događaj na svoj način, i naravno svako od njih može biti u pravu, jer sve je moguće.

No, ova vrsta bludne zaluđenosti ili nezajažljive pohote koja određenog muškarca učini seksualnom lutkom neke žene može se postići samo kroz angažman vrlo posebnog spiritualnog entiteta koji se među portugalskim i brazilskim vješticama i vračevima naziva Djevojka sa minđušama.

Cilj prizivanja navedenog entiteta je da misteriozni duh isporuči muškarca ženi koja ga želi a Djevojka sa minđušama to, navodno, radi sa užitkom ukoliko joj se usluga „plati“ odnosno daruje ono što ona želi u zamjenu. U ovome se krije istinska bit svakog čaranja jer sve u svijetu magije funcionira na principu traženja i plaćanja usluge. Ukratko rečeno: kod duhova ništa nije džaba ili besplatno.

Iznenađujuće glasi da ritual nije niti malo komplikovan, pošto su se u stara vremena čarobnjaci i vještice svojski trudili da što više naprave recept zamršenijim, kako bi većinu ljudi odvratili od njega, a one koji se potrude da ga obave pošteno namuče u cilju da shvate kako bez truda i žrtve (mita) ništa ne funkcionira, kako u svijetu ljudi tako i u svijetu duhova.

Djevojka ili žena koja plamti od želje za nekim muškarcem uzima tri vrste bijelog cvijeća, bočicu parfema i sedam pari velikih i vrlo upadljivih minđuša. Sve prikupljeno stavlja u papirnatu vrećicu a njen otvor zaveže crvenom trakom i, kada se spusti noć, odlazi s njom na obalu rijeke. Stojeći zamahne jako rukom trudeći se da vrećicu baci na sredinu riječnog toka govoreći naglas:

Djevojko sa minđušama,

ne igram se sa ljubavnim stvarima,

već te zovem da uhvatiš tog i tog i zavežeš ga za svoje trake,

a onda ga dovedi meni, koja ću mu biti lijepa i prelijepa.

Prije sedmog dana, i sedmog para ovih minđuša,

dovedi ga za mene, gospođo moja,

stavi ga u moj krevet, da bude moja ljubav za jednu noć.

Formulu treba izgovoriti brzo i bez greške te se udaljiti sa obale prije nego li vrećica potone u riječnu struju. Djevojka ili žena koja je uradila navedeno žurno odlazi kući bez okretanja unazad. Time je ritual završen, ponuda za riječnog duha je predana zajedno sa zahtjevom, i sada je na redu da se sačeka da u toku sedam ili četrnaest dana pomama i strast ovladaju muškarcem, čije se ime spominjalo, te da on gonjen čežnjom i željom dođe pred ženu koja ga želi u svom krevetu.

Na vrh Go down
 
MOĆNA ČAROLIJA KOJA DOZIVA MUŠKARCA U VAŠ KREVET
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» SEDEF TRAVA SKIDA MAGIJU I DOZIVA BOGATSTVO U KUĆU
» Čarolija noža
» Magija Karpata - moćna biljka za ljubav
» Ljubavna čarolija sa svijećom I devet igli
» VOODOO ČAROLIJA ZA SEKS

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑ :: LJUBAVNA MAGIJA - LOVE MAGIC-
Idi na: