๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑

HomeTražiRegistracijaLogin

Tumačenje snova - Dream interpretation

Go down 
AutorPoruka
Danijel

Danijel

Broj komentara : 93

Tumačenje snova - Dream interpretation Empty
KomentarNaslov komentara: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation Icon_minitimeFri Nov 20, 2020 7:02 am

Nešto me interesuje? Sanjao sam da vozim neko crveno auto u kojem doživljavam manju nezgodu. Pokušavam zaobići neki traktor i udarim od njega ali kao nema nikakve štete na autu. Da li to možda predviđa stvarni događaj ili ima neko drugo značenje?
Zahvalan za odgovor.
Na vrh Go down
Beba

Beba

Broj komentara : 365
Mjesto : Novi Pazar

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation Icon_minitimeFri Nov 20, 2020 9:14 am

Crvena boja je uvek znak dobra ili neke radosti tako da je tvoj san pozitivan.

Lotta likes this post

Na vrh Go down
Lotta

Lotta

Broj komentara : 48

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation Icon_minitimeFri Nov 20, 2020 9:23 am

A šta bi moglo biti kada sanjaš da hodaš bosa?
Na vrh Go down
Delisia

Delisia

Broj komentara : 560
Mjesto : BiH

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation Icon_minitimeFri Nov 20, 2020 7:09 pm

To sam i ja jednom sanjala ali nije mi se ništa zanimljivo desilo.
Meni mama kaže to ćeš nekuda putovati ali nisam nikuda.
Na vrh Go down
Sibila

Sibila

Broj komentara : 772
Mjesto : Sanski Most

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation Icon_minitimeSun Nov 22, 2020 11:42 am

Sanjala sam poplavu u kući ali brzo sam je riješila tako da sam zatvorila slavinu. Voda je plivala po podu ali bila je bistra.
Na vrh Go down
Fata od zlata

Fata od zlata

Broj komentara : 1061
Mjesto : Što ne mogu ja bez straha poginuti od sevdaha

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation Icon_minitimeSun Nov 22, 2020 2:51 pm

Meni je voda u snovima uvijek suze. Taj dan se pošteno isplacem. Tako je bar kod mene, neko kaže voda bistra radost a mutna bolest.
Na vrh Go down
Celia

Celia

Broj komentara : 18

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation Icon_minitimeMon Nov 23, 2020 7:01 am

I meni je voda suze jer voda simbolizira emocije. Sanjala sam da sam na vrijeme ugasila neku vatricu koja se spremala pretvoriti u požar.
Na vrh Go down
Amira

Amira

Broj komentara : 715

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation Icon_minitimeSun Nov 29, 2020 2:25 pm

Sanjala sam da putujem autobusom u neko nepoznato mjesto i sjedim u tom autobusu sa djecom? A djeca pjevaju neku pjesmu koju ne razumijem.
Na vrh Go down
Avril

Avril

Broj komentara : 55
Mjesto : To je bio od onih susreta nakon kojih znaš da više ništa neće biti isto.

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation Icon_minitimeThu Dec 10, 2020 2:18 pm

Neko veče usnim kako negdje vani na cesti ili pijaci kupujem neke knjige ali nikako da otvorim neku od njih. Sa ženom koja ih prodaje imam nesporazum ali na kraju ipak kupujem jednu ili dvije...nisam sigurna.
Ovi internetski sanovnici su bez veze pa me zanima zna li neko od vas značenje knjige u snu?
Na vrh Go down
Lorena

Lorena

Broj komentara : 94

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation Icon_minitimeSat Dec 12, 2020 3:32 pm

Evo neka tumačenja od moje amidžinice kojoj svi pričamo snove jer ih dosta dobro protumači

Orati ili kopati u snu: smrt ili bolest u kući.
Uši (životinje): pare, dobra nafaka.
Zelena trava: tuga
Puška da puca: haber
Nositi nešto ili vući: briga, problemi ili teret
Na vrh Go down
Lorena

Lorena

Broj komentara : 94

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation Icon_minitimeSat Dec 12, 2020 3:33 pm

Knjiga je dobiti pismo
Na vrh Go down
Fata od zlata

Fata od zlata

Broj komentara : 1061
Mjesto : Što ne mogu ja bez straha poginuti od sevdaha

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation Icon_minitimeSat Feb 20, 2021 7:07 am

Sanjala sam da pada jaka kiša i puše vjetar a ja negdje napolju obuvam crne mokre cipele i onda idem noseći dva otvorena kišobrana? Skroz čudan san 🤫
Na vrh Go down
Avril

Avril

Broj komentara : 55
Mjesto : To je bio od onih susreta nakon kojih znaš da više ništa neće biti isto.

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation Icon_minitimeSun Mar 21, 2021 6:23 am

Šta bi moglo značiti da u snu vidis neke geparde i onda pogledaš na sat i vidiš da je 5 popodne?
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation Icon_minitime

Na vrh Go down

Tumačenje snova - Dream interpretation
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» What's Your Dream Camping Trip
» Methodology of Biblical Interpretation
» Carrot Observations
» Hedgetable gardens?
» "I'm dreaming of a white Halloween" Nightmare!