๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑

www.esmerovic.com

HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

Tumačenje snova - Dream interpretation

Go down 
+14
Lotta
Melina
Emina
bosanski zmaj
Artemida
Aiden
Lorena
Danijel
Avril
Fata od zlata
Amira
Celia
Sibila
Beba
18 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Lotta

Lotta

Broj komentara : 62

Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Icon_minitimeMon Feb 28, 2022 9:08 am

I moja mama kaže da su sitna djeca u snu sitna briga I love you

Delisia likes this post

Na vrh Go down
Vidasus

Vidasus

Broj komentara : 79
Mjesto : Borders of visibility

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Icon_minitimeWed May 18, 2022 10:30 am

Šta znači sanjati dugu ali nije bila baš jarki boja?
Na vrh Go down
Šansel

Šansel

Broj komentara : 2455
Mjesto : Sex is one of the nine reasons for reincarnation. The other eight are unimportant! - Henry Miller

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Icon_minitimeFri May 20, 2022 1:29 pm

Sreća..., uvijek sreća 😀

Delisia likes this post

Na vrh Go down
Delisia

Delisia

Broj komentara : 570
Mjesto : BiH

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 19, 2022 7:05 am

Sinoć sam sanjala čudan san. U mom mjestu kao otvorio se salon namještaja u prostoru gdje je nekad bio market i ja se čudim da je sve drugo tu zatvoreno i prazno a samo se otvorio taj salon.
Na vrh Go down
Lotta

Lotta

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Icon_minitimeTue Jun 21, 2022 3:58 pm

A ja sanjala da se neki čudni stroj nalik buldožeru ali sa crvenim nekim dugačkim dodatkom zaletio u kuću i odlomio stup balkona?? Ali ne vidim štetu nego samo znsm da je to učinio 🧐
Na vrh Go down
Soraya

Soraya

Broj komentara : 688
Mjesto : Fight for your life!

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Icon_minitimeFri Jun 24, 2022 1:52 pm

Jedino što znam jeste da je crvena boja u snu znak radosti,veselja.
Na vrh Go down
Lorena

Lorena

Broj komentara : 105

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Icon_minitimeSat Jul 16, 2022 5:14 am

Ne sanjam često (ili ne zapamtim) ali sinoć sam sanjala dvije poznanice koje nisam dugo vidjela i u snu plačemo? Mada u stvarnosti sigurno ne bi 😄
Na vrh Go down
Emina

Emina

Broj komentara : 623
Mjesto : Kad ti jednom srce slome, ne vjeruješ nikome...

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 22, 2022 5:52 am

A šta znači sanjati da je pao snijeg?
Vjerovatno ima neko značenje kada se sanja tokom ljeta.
Na vrh Go down
Lotta

Lotta

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 28, 2022 3:11 pm

Šta bi moglo biti kad sanjaš bljesak automobilskog svjetla. To sam sanjala i probudilo me.
Na vrh Go down
Aiden

Aiden

Broj komentara : 36

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 05, 2023 6:18 pm

Sanjati malu djecu? Nisu moja 🙃
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Tumačenje snova - Dream interpretation   Tumačenje snova - Dream interpretation - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down

Tumačenje snova - Dream interpretation
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Interpretation of Dreams