๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Raise your voice against Israel and everyone who protects these criminals, because we all have that right. The right to freedom, the right to life, and the right to choose. No one has the right to silence us!
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.

Go down 
+13
Avril
Soraya
Lotta
Delisia
DacaD
Daines
Beba
Emina
Melina
Artemida
Ariana
Lorena
Celia
17 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Celia

Celia


Broj komentara : 18
Join date : 2018-06-27

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyMon Nov 23, 2020 7:08 am

Vjerujem u gledanje s kartama jer mi se tu najviše pogodilo zato i pokrećem ovu temu a vi se pridružite 😍

Fata od zlata likes this post

Na vrh Go down
Artemida

Artemida


Broj komentara : 708
Join date : 2013-02-15
Mjesto : Kranj

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyTue Nov 24, 2020 4:21 am

Meni se dopada gledanje u ciganske karte.
Nekoliko puta su mi prijateljice otvarale karte i predvidjele dogadjaje koji su se i desili.
Na vrh Go down
Avril

Avril


Broj komentara : 56
Join date : 2018-01-09
Mjesto : To je bio od onih susreta nakon kojih znaš da više ništa neće biti isto.

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyThu Dec 10, 2020 2:11 pm

Ćao drage moje ☃

Može li mi neka od vas rastumačiti ove karte?

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Img_2010

Ljubav me najviše zanima 😍
Na vrh Go down
Fata od zlata

Fata od zlata


Broj komentara : 1066
Join date : 2013-02-16
Mjesto : Što ne mogu ja bez straha poginuti od sevdaha

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyFri Dec 11, 2020 8:20 am

Trenutno ti baš ne cvjetaju ruže u ljubavi sudeći po ovim kartama kako su se poredale.Neki ti muškarac odlazi. Tebi ostaje čežnja ili nada a nakon toga svega ovdje imaš tipa koji je stariji od tebe.
Na vrh Go down
Lorena

Lorena


Broj komentara : 109
Join date : 2017-03-20

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptySat Dec 12, 2020 3:34 pm

Udaćaš se naredne godine.
Na vrh Go down
Ariana

Ariana


Broj komentara : 154
Join date : 2016-04-08

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptySat Dec 19, 2020 6:24 pm

Kako ako je karta neprijatelj pored karte braka?
Na vrh Go down
Lorena

Lorena


Broj komentara : 109
Join date : 2017-03-20

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyMon Dec 28, 2020 2:00 pm

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Img_2010
Na vrh Go down
Lorena

Lorena


Broj komentara : 109
Join date : 2017-03-20

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyMon Dec 28, 2020 2:01 pm

Zna li neko zašto mi se često kao prva karta u redanju pojavi Obješenjak?
Baš čudno.
Na vrh Go down
Fata od zlata

Fata od zlata


Broj komentara : 1066
Join date : 2013-02-16
Mjesto : Što ne mogu ja bez straha poginuti od sevdaha

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyWed Jan 13, 2021 7:56 pm

Zar to nije karta neke žrtve ili da ti sve ide naopako.
Na vrh Go down
Avril

Avril


Broj komentara : 56
Join date : 2018-01-09
Mjesto : To je bio od onih susreta nakon kojih znaš da više ništa neće biti isto.

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptySat Jan 16, 2021 8:46 am

Obješenjak meni znači da će ti sve krenuti naopako ali to bude obično jedan kraći period.
Na vrh Go down
Artemida

Artemida


Broj komentara : 708
Join date : 2013-02-15
Mjesto : Kranj

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptySun Sep 05, 2021 6:04 am

Tarot mi je fascinantan i ko ga zna "prizemljiti i tumačiti pravi je faletar.
Na vrh Go down
Melina

Melina


Broj komentara : 146
Join date : 2016-05-16
Mjesto : My soul is from elsewhere - I'm sure of that!

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptySat Dec 25, 2021 10:04 pm

Meni su najvise pogodile sudbinu one osobe koje gledaju u karte
Na vrh Go down
DacaD




Broj komentara : 23
Join date : 2017-04-21
Mjesto : Vojvodina

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptySun Jun 12, 2022 10:10 pm

Pozdrav svima, zamolila bih nekog da mi pogleda konkretno ljubav , trenutno sam u jednoj vezi. Sama sam otvorila karte al nisam pristrasna da ih tumacim. Hvala unapred I love you
Na vrh Go down
DacaD




Broj komentara : 23
Join date : 2017-04-21
Mjesto : Vojvodina

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptySun Jun 12, 2022 10:11 pm

Pozdrav svima, zamolila bih nekog da mi pogleda konkretno ljubav , trenutno sam u jednoj vezi. Sama sam otvorila karte al nisam pristrasna da ih tumacim. Hvala unapred❤Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  4dec0610
Na vrh Go down
Emina

Emina


Broj komentara : 626
Join date : 2013-11-08
Mjesto : Kad ti jednom srce slome, ne vjeruješ nikome...

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyTue Jun 14, 2022 4:09 am

Puno je bolje kada se poredaju po 7 karti u četiri reda a ne onako devet no nije to toliko bitno.
Smrt pored karte Ljubav po meni znači da od te veze ili braka nema ništa

DacaD likes this post

Na vrh Go down
DacaD




Broj komentara : 23
Join date : 2017-04-21
Mjesto : Vojvodina

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptySat Jun 18, 2022 12:55 pm

Smrt pored ljubavi moze da znaci i sasvim novi pocetak 😅
Na vrh Go down
Delisia

Delisia


Broj komentara : 573
Join date : 2013-09-15
Mjesto : BiH

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptySun Jun 19, 2022 7:01 am

Mislim da je najbolje za gledanje poredati samo 9 karata tojest 3x3 jer ovako kada se stave sve onda se pokažu svi mogući scenariji.

DacaD likes this post

Na vrh Go down
Lotta

Lotta


Broj komentara : 72
Join date : 2018-03-08

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyTue Jun 21, 2022 3:59 pm

Daaa... I meni je karta Smrt umiranje i kraj nečega u ovom slučaju ljubavi.

Koristim ovaj način koji je pokazala Lorena jer mi je tako davno gatala jedna prijateljica i sve skoro pogodila.
I od tada se toga držim.

DacaD likes this post

Na vrh Go down
DacaD




Broj komentara : 23
Join date : 2017-04-21
Mjesto : Vojvodina

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyTue Jun 21, 2022 5:10 pm

Ja mogu i da otvorim 3x3, al sam otvorila sve karte kako bih dugorocno videla stanje , da nije neka od vas raspolozena da otvori za mene? ☺
Na vrh Go down
Beba

Beba


Broj komentara : 376
Join date : 2013-12-12
Mjesto : Novi Pazar

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyThu Jun 23, 2022 6:08 am

Evo Daca ja sam za tebe postirala karte jer ne možeš sama sebi gledati sudbinu

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  20220610

Ajmo sada devojke 🙃 dajte mišljenje 🤩

DacaD likes this post

Na vrh Go down
DacaD




Broj komentara : 23
Join date : 2017-04-21
Mjesto : Vojvodina

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyThu Jun 23, 2022 2:13 pm

Hvala puno I love you
Na vrh Go down
Daines

Daines


Broj komentara : 8
Join date : 2021-05-22
Mjesto : Amsterdam

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyThu Jun 23, 2022 3:31 pm

Ne znam koliko imaš godina ali po ovim kartama se pokazuje da si svoju sreću propustila tojest otišle su ti neke godine bezveze u očekivanju ljubavi ili u ljubavnom ispunjenju.
Meni karta Smrt označava jednu vrstu straha i životne zebnje.
Mislim da je tebi sudbinski određen brak (muž, djeca) u kasnijoj životnoj dobi, a tu mislim tokom tridesetih ili četrdesetih godina života, kada te i očekuje sreća i ispunjenje.
Tebi je osoba iz rodbine radila zlo. Vjerovala ti u magiju ili me ali ja vidim da ti je rađena na sreću. Zato ti sve ide usporeno ili krene pa stane.
Ali dobro je da ti se tokom ove i naredne godine životna sreca mjenja kako u ljubavi tako i finansijski tj poslovno.

DacaD likes this post

Na vrh Go down
DacaD




Broj komentara : 23
Join date : 2017-04-21
Mjesto : Vojvodina

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyThu Jun 23, 2022 5:25 pm

Zelim da se zahvalim svim clanicama na vremenu pre svega I love you
Ja imam 26 godina i trenutno sam u vezi koji ide ka ozvanicenju,pa da li to moze biti pozitivna promena u ljubavi?Decko je dosta ozbiljan u namerama. Za sad je sve super , al kod mene stalno prisutan strah i briga i dosta psihicki opterecuje. U magiju nisam verovala dok se neke stvari nisam osetila na svojoj kozi, a postoji veoma negativna starija zena u porodici nazalost.
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 696
Join date : 2013-02-18
Age : 30
Mjesto : Fight for your life!

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyFri Jun 24, 2022 1:49 pm

Po ovim kartama ne pokazuje se da ljubav ima sretan kraj jer udovac i udovica su simbol samoce a zadnja karta Nada je rastanak. Ali nakon toga se pojavljuje novi muskatac tamne kose i malo stariji od tebe sa bradom i s njim imat ćeš ljubavno ispunjenje.

DacaD likes this post

Na vrh Go down
Delisia

Delisia


Broj komentara : 573
Join date : 2013-09-15
Mjesto : BiH

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  EmptyMon Nov 28, 2022 2:59 pm

Cure moje ležim i gripam pa sam se sjetila karata i da mi neka od vas malo škicne i kaže šta me čeka?

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  20221110

Puno hvala unaprijed 🥰😍🤩
Na vrh Go down
Sponsored content





Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty

Na vrh Go down
 
Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ogledanje u šolji kafe
» Ogledanje/čitanje karata
» ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️
» Karte Marije Lenormand
» Karte Marie Lenormand

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑ :: PRIČAONICA: DIO ZA ČLANOVE FORUMA - TOPIC FOR MEMBERS-
Idi na: