๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑

www.esmerovic.com

HomePortalTražiRegistracijaLogin

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.

Go down 
+3
Fata od zlata
Avril
Celia
7 posters
AutorPoruka
Celia

Celia

Broj komentara : 18

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Empty
KomentarNaslov komentara: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Icon_minitimeMon Nov 23, 2020 7:08 am

Vjerujem u gledanje s kartama jer mi se tu najviše pogodilo zato i pokrećem ovu temu a vi se pridružite 😍

Fata od zlata likes this post

Na vrh Go down
Artemida

Artemida

Broj komentara : 707
Mjesto : Kranj

KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Icon_minitimeTue Nov 24, 2020 4:21 am

Meni se dopada gledanje u ciganske karte.
Nekoliko puta su mi prijateljice otvarale karte i predvidjele dogadjaje koji su se i desili.
Na vrh Go down
Avril

Avril

Broj komentara : 55
Mjesto : To je bio od onih susreta nakon kojih znaš da više ništa neće biti isto.

KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Icon_minitimeThu Dec 10, 2020 2:11 pm

Ćao drage moje ☃

Može li mi neka od vas rastumačiti ove karte?

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Img_2010

Ljubav me najviše zanima 😍
Na vrh Go down
Fata od zlata

Fata od zlata

Broj komentara : 1063
Mjesto : Što ne mogu ja bez straha poginuti od sevdaha

KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Icon_minitimeFri Dec 11, 2020 8:20 am

Trenutno ti baš ne cvjetaju ruže u ljubavi sudeći po ovim kartama kako su se poredale.Neki ti muškarac odlazi. Tebi ostaje čežnja ili nada a nakon toga svega ovdje imaš tipa koji je stariji od tebe.
Na vrh Go down
Lorena

Lorena

Broj komentara : 100

KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Icon_minitimeSat Dec 12, 2020 3:34 pm

Udaćaš se naredne godine.
Na vrh Go down
Ariana

Ariana

Broj komentara : 154

KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Icon_minitimeSat Dec 19, 2020 6:24 pm

Kako ako je karta neprijatelj pored karte braka?
Na vrh Go down
Lorena

Lorena

KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Icon_minitimeMon Dec 28, 2020 2:00 pm

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Img_2010
Na vrh Go down
Lorena

Lorena

KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Icon_minitimeMon Dec 28, 2020 2:01 pm

Zna li neko zašto mi se često kao prva karta u redanju pojavi Obješenjak?
Baš čudno.
Na vrh Go down
Fata od zlata

Fata od zlata

Broj komentara : 1063
Mjesto : Što ne mogu ja bez straha poginuti od sevdaha

KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Icon_minitimeWed Jan 13, 2021 7:56 pm

Zar to nije karta neke žrtve ili da ti sve ide naopako.
Na vrh Go down
Avril

Avril

Broj komentara : 55
Mjesto : To je bio od onih susreta nakon kojih znaš da više ništa neće biti isto.

KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Icon_minitimeSat Jan 16, 2021 8:46 am

Obješenjak meni znači da će ti sve krenuti naopako ali to bude obično jedan kraći period.
Na vrh Go down
Artemida

Artemida

Broj komentara : 707
Mjesto : Kranj

KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Icon_minitimeSun Sep 05, 2021 6:04 am

Tarot mi je fascinantan i ko ga zna "prizemljiti i tumačiti pravi je faletar.
Na vrh Go down
Melina

Melina

Broj komentara : 146
Mjesto : My soul is from elsewhere - I'm sure of that!

KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Icon_minitimeSat Dec 25, 2021 10:04 pm

Meni su najvise pogodile sudbinu one osobe koje gledaju u karte
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.    Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.  Icon_minitime

Na vrh Go down

Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nine of Pentacles