๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Raise your voice against Israel and everyone who protects these criminals, because we all have that right. The right to freedom, the right to life, and the right to choose. No one has the right to silence us!
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Da se zaustavi sihirbaz/crnomagijaš

Go down 
AutorPoruka
Donaton
Admin
Donaton


Broj komentara : 4483
Join date : 2013-02-15
Mjesto : The pen is mightier than the sword!

Da se zaustavi sihirbaz/crnomagijaš Empty
KomentarNaslov komentara: Da se zaustavi sihirbaz/crnomagijaš   Da se zaustavi sihirbaz/crnomagijaš EmptyTue Jun 01, 2021 10:22 am

Ako želite uništiti džine koji vam donose sihire (magiju) onda poslije svakog namaz ponovite 5 ili 7 puta suru Džinn. Nakon što ponovite navedeni broj puta suru treba reći ovo:

" O kralju džina! U ime Allaha i njegovog poslanika Muhammeda ljubazno mi pomozi. Molim te da ubiješ sve zle džine koji mi sa sihirima pokušavaju nauditi, kojeg god da su plemena. Molim te da zaposliš nekoliko džinna da imaju dužnost da čuvaju mene i članove moje familije, tako da oni mogu ubiti zle džine koji pokušavaju da nas napadnu."

Ako svi članovi vaše familije nakon namaza traže isto sihirbaz će se u kratko vrijeme šokirati vidjevši koliki je broj njegovih džina ubijen. To će ga uplašiti i zaustaviće svoje čaranje i slanje džinna da vas napadaju.
Na vrh Go down
 
Da se zaustavi sihirbaz/crnomagijaš
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Da se zaustavi protivljenje familije braku

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑ :: SPIRITUAL HEALING - SPIRITUALNO LIJEČENJE-
Idi na: