๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Raise your voice against Israel and everyone who protects these criminals, because we all have that right. The right to freedom, the right to life, and the right to choose. No one has the right to silence us!
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Riyana

Riyana


Broj komentara : 769
Join date : 2013-05-09
Age : 33

Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???  Empty
KomentarNaslov komentara: Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???    Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???  EmptyWed Jul 21, 2021 7:49 am

Znam da nije ovo samo moj problem (ima ga većina žena) 🤣 ali zanima me ovo: zašto me uvijek privuče problematičan tip?
Znam da je problem u meni
Kontam da je neki od ovih razloga:

- podsvjesno se plašim ozbiljnog vezivanja pa onda ulazim u vezu sa tipovima bez budućnosti.

- naivna sam, uvijek vidim dobro gdje ga nema.

- želim mu pomoći jer mislim da to mogu.

- takva mi sudbina.

Znam da ovo nije samo moj problem. Bar kod polovine cura je isto ali to mi ništa ne olaksava jer volila bi znati ZAŠTO pa da onda mogu pronaći neko rješenje?

Šta vi mislite? Luda ili ima nade za mene 😄

Lorena likes this post

Na vrh Go down
Jasminka

Jasminka


Broj komentara : 1575
Join date : 2013-04-01
Age : 39
Mjesto : Između sna i jave

Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???    Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???  EmptySat Jul 31, 2021 5:54 am

Nisi jedina 😉 nije problem u nama nego u tim kretenima i maminim sinovima 🤮

Lorena likes this post

Na vrh Go down
Beba

Beba


Broj komentara : 376
Join date : 2013-12-12
Mjesto : Novi Pazar

Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???    Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???  EmptyMon Aug 02, 2021 7:15 am

Haha morala sam se nasmejati ali zaista upravu si draga. Nažalost danas su muški zbunjeni sami sa sobom i stvarno nedojebani.Nekad je muško bilo muško i znalo se šta se očekuje od njega.Danas bi mi trebale sve gurati kao da samo nama treba neko a njima ne.

Lorena likes this post

Na vrh Go down
Artemida

Artemida


Broj komentara : 708
Join date : 2013-02-15
Mjesto : Kranj

Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???    Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???  EmptySun Sep 05, 2021 5:59 am

Astrološki to znači da ti je u natalnom horoskopu oslabljena Venera... Tako sam pročitala negdje.

Lorena likes this post

Na vrh Go down
Lorena

Lorena


Broj komentara : 109
Join date : 2017-03-20

Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???    Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???  EmptyFri Oct 15, 2021 4:39 pm

Skoro svaka žena naivno vjeruje da će njena ljubav promjeniti muškarca ali NEĆE jer niko se ne mjenja zbog drugih nego samo zbog sebe. Što prije to shvatite to ćete manje patiti.
Na vrh Go down
Sponsored content





Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???    Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???  Empty

Na vrh Go down
 
Zašto me uvijek ali uvijek privuče idiot???
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Zašto Amerika ne može pobjediti Iran
» Kina: Zašto SAD ne obraća pažnju na ljudska prava palestinskog naroda?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑ :: PRIČAONICA: DIO ZA ČLANOVE FORUMA - TOPIC FOR MEMBERS-
Idi na: