๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Raise your voice against Israel and everyone who protects these criminals, because we all have that right. The right to freedom, the right to life, and the right to choose. No one has the right to silence us!
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Soraya

Soraya


Broj komentara : 696
Join date : 2013-02-18
Age : 30
Mjesto : Fight for your life!

Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka Empty
KomentarNaslov komentara: Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka   Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka EmptySat Jul 16, 2022 5:23 am

Nekoliko puta sam radila ljubavne čarke.Zadnju sam učinila dečku koji se i prijr toga vrtio oko mene pa sad ne znam da li je čarka uspjela ili bi on trčao za mnom i bez nje?
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 696
Join date : 2013-02-18
Age : 30
Mjesto : Fight for your life!

Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka   Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka EmptySat Jul 16, 2022 5:24 am

Mene interesuje postoji li način da se to provjeri?
Na vrh Go down
Emina

Emina


Broj komentara : 626
Join date : 2013-11-08
Mjesto : Kad ti jednom srce slome, ne vjeruješ nikome...

Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka   Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka EmptyMon Aug 22, 2022 5:53 am

Možda sa kartama?
Na vrh Go down
Aiden

Aiden


Broj komentara : 38
Join date : 2017-12-29

Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka   Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka EmptyTue Aug 23, 2022 5:05 pm

Zar se to ne vidi po njegovoj reakciji?
Zar ne bi trebao biti "luđi" za tobom.
Na vrh Go down
Emina

Emina


Broj komentara : 626
Join date : 2013-11-08
Mjesto : Kad ti jednom srce slome, ne vjeruješ nikome...

Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka   Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka EmptySat Nov 12, 2022 6:12 am

Da, to si u pravu. On bi trebao promjeniti svoj odnos prema tebi u smislu da te više voli i želi.
Na vrh Go down
Sponsored content





Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka   Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka Empty

Na vrh Go down
 
Bacila sam ljubavnu čarku na jednog dečka
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑ :: LJUBAVNA MAGIJA - LOVE MAGIC-
Idi na: