๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Raise your voice against Israel and everyone who protects these criminals, because we all have that right. The right to freedom, the right to life, and the right to choose. No one has the right to silence us!
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️

Go down 
+11
Aiden
Lorena
Riyana
Delisia
Jasminka
Artemida
Beba
Ajlin
Ariana
Celia
Emina
15 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Lorena

Lorena


Broj komentara : 109
Join date : 2017-03-20

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptyFri Nov 20, 2020 9:42 am

Hajmo cure da se malo "zaviri" u grah 😇

Šta znači kada u trećem bacanju padne ovako

122
413
112
444
444

Na ljubav je namijenjeno.
Na vrh Go down
Emina

Emina


Broj komentara : 626
Join date : 2013-11-08
Mjesto : Kad ti jednom srce slome, ne vjeruješ nikome...

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptyFri Nov 20, 2020 11:45 am

Nema veze što je grah na 7 hatmi. Ovo nije dobro kada padne i pokazuje neuspjeh u ljubavi ali koji te neće puno pogoditi.
Na vrh Go down
Jasminka

Jasminka


Broj komentara : 1575
Join date : 2013-04-01
Age : 40
Mjesto : Između sna i jave

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptyFri Nov 20, 2020 2:13 pm

Šta kad odmah u prvom padne na 9 hatmi?
Dever?
Na vrh Go down
Delisia

Delisia


Broj komentara : 573
Join date : 2013-09-15
Mjesto : BiH

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptyFri Nov 20, 2020 7:07 pm

Joj zna devet hatmi biti zeznuto da nekad predviđa i smrt ili kraj nečega.
U narodu se kaže kao devet je pokrij crvenom krpom ali ništa od toga.
Na vrh Go down
Celia

Celia


Broj komentara : 18
Join date : 2018-06-27

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptyMon Nov 23, 2020 7:05 am

Gledanje u grah kao i bilo koje drugo ogledanje ima svoje dane i ne otvara se uvijek ni isto. Zato mislim da su najpreciznija gledanja kada se pogodi pravo vrijeme.
Na vrh Go down
Riyana

Riyana


Broj komentara : 769
Join date : 2013-05-09
Age : 33

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySat Nov 28, 2020 6:58 pm

Da li je istina da je ovo najbolji grah na ljubav?

333
332
112
444
44

Tako mi je jednom rekla neka nena.
Na vrh Go down
Amira

Amira


Broj komentara : 720
Join date : 2013-09-21

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySun Nov 29, 2020 2:26 pm

Hm pa nije ovo loše kad ovako se poredaju zrna ali po meni fali 444 u trećem redu.
Na vrh Go down
Ariana

Ariana


Broj komentara : 154
Join date : 2016-04-08

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySat Dec 19, 2020 6:21 pm

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Img_2010

Može mi neka reći za ovaj treći grah? Kakva je prognoza? Hvala I love you
Na vrh Go down
Fata od zlata

Fata od zlata


Broj komentara : 1066
Join date : 2013-02-16
Mjesto : Što ne mogu ja bez straha poginuti od sevdaha

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptyWed Dec 23, 2020 3:06 pm

Muško ne zna šta bi dok žensko zna i to je valjda najveći problem koji otkriva ovaj grah.
Na vrh Go down
Ajlin

Ajlin


Broj komentara : 81
Join date : 2015-10-09
Mjesto : Bosna rosna i ponosna

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptyWed Jun 09, 2021 5:54 am

Iranu među nomadskim plemenima Bakhtiari od davnina se praktikuje jedna vrsta proricanja sudbine identična bosanskom falanju u grah. Zove se nakhoud fal ili proricanje sa slanutkom. Jedina razlika je, kako vidimo iz naziva, u tome da tomošnje faladžije umjesto bijelog graha koriste 41 zrno slanutka. Njime tradicionalno starije žene i muškarci ogledaju sudbinu i predskazuju budućnost svima koji im se obrate za savjet. 

Način odvajanja skupine slanutka u tri manje hrpe, iz kojih se onda od uzimaju po 4 zrna, i tako formiraju tri reda identičan je bosanskom falanju u grah. Razlike su jedino primjetne u nazivima pojedinih falova. Naime, kada se nađe u prvom redu pet zrna (122, 212, 113) naziva se "fal Al-Abba" i on se smatra najboljim od sviju. Također, pojavi li se fal 333 on se naziva "hazreti Nuh". Ukoliko se u trećem redu pojavi 444 onda se tom falu kaže "Dvanaest Imama" i njegovo značenje je veoma povoljno za onoga kome se gleda sudbina. Doslovno označava veliku sreću i božji blagoslov. Unatoč tome što u bosanskoj verziji gledanja u grah 111 vertikalno nema pozitivno značenje kod iranskog naroda je sasvim suprotno. Sva ova značenja predskazuju ispunjenje želje ili nekog plana. 

Pojavi li se 234 u prvom redu (horizontalno) ili pak u vertikalnom položaju onda je to znamen koji jasno govori kako se planovi ili ljubavna veza neće uspješno realizirati. 

www.kismeti.blogspot.com
Na vrh Go down
Lorena

Lorena


Broj komentara : 109
Join date : 2017-03-20

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySun Jun 20, 2021 6:13 am

Na vrh Go down
Jasminka

Jasminka


Broj komentara : 1575
Join date : 2013-04-01
Age : 40
Mjesto : Između sna i jave

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySat Jul 31, 2021 5:52 am

Na vrh Go down
Beba

Beba


Broj komentara : 376
Join date : 2013-12-12
Mjesto : Novi Pazar

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptyMon Aug 02, 2021 7:17 am

Gledala sam i sajt je super
Na vrh Go down
Artemida

Artemida


Broj komentara : 708
Join date : 2013-02-15
Mjesto : Kranj

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySun Sep 05, 2021 6:10 am

Grah se najispravnije baca na želju onoga kome se proriče sudbina, tvrdila je rahmetli faletarka Fatima iz Bistrika (Sarajevo), tada se prikaže sve o toj osobi: posao, kuća, ljubav i sreća. - "Iz položaja zrna graha jasno se vidi da li ima neka prepreka ili možda klijentu neka osoba predstavlja smetnju u njihovoj realizaciji". Fatima je također tvrdila da je najispravnije početi sa tumačenjem srednjeg, vertikalnog reda, takozvane kuće, jer se onda može precizno vidjeti cjelokupna životna situacija neke osobe.
Na vrh Go down
Lorena

Lorena


Broj komentara : 109
Join date : 2017-03-20

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptyFri Oct 15, 2021 4:28 pm

Ne kontam kako mi grah recimo za nekog tipa može ispasti i više nego odličan a ne bude ništa od nas??? To mi se desilo lani i ove godine. Ali fakat predobre kombinacije brojeva. Ništa mi nije jasno?!
Da li mi utičemo mislima na proricanje i grah doslovno pokaže samo naše misli i nadanje?
Na vrh Go down
Jasminka

Jasminka


Broj komentara : 1575
Join date : 2013-04-01
Age : 40
Mjesto : Između sna i jave

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySun May 22, 2022 3:40 pm

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Img_2010
Na vrh Go down
Jasminka

Jasminka


Broj komentara : 1575
Join date : 2013-04-01
Age : 40
Mjesto : Između sna i jave

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySun May 22, 2022 3:41 pm

Cure 😍 može mi neka protumačiti ovaj grah koji je za ljubav. Hvala unaprijed I love you😇
Na vrh Go down
Delisia

Delisia


Broj komentara : 573
Join date : 2013-09-15
Mjesto : BiH

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySun May 22, 2022 5:51 pm

Prije svega draga moja ovo je ogromna slika hihi na kojoj je dobro pao grah.
Sedam hatmi plus Fatimin fal na vrhu.
Muškarac je zaljubljen u tebe i trenutno na velikoj dilemi dok ti očekuješ reakciju od njega. Uspjecete rjesiti ovaj problem u kojem ste trenutačno..
Prije dva ili tri dana došlo je do sukoba a za jedno 9 ili 10 dana biće rjeseno.
Na vrh Go down
Lorena

Lorena


Broj komentara : 109
Join date : 2017-03-20

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySat May 27, 2023 3:45 pm

Jucer mi je bio ovakav grah za buducnost

423
332
242
4444

Molim neku da mi protumaci. Na ljubav je 🥰
Na vrh Go down
Riyana

Riyana


Broj komentara : 769
Join date : 2013-05-09
Age : 33

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySat May 27, 2023 3:47 pm

Pa gdje si ti Lorka moja ????
Na vrh Go down
Lorena

Lorena


Broj komentara : 109
Join date : 2017-03-20

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySat May 27, 2023 3:48 pm

Tu sam ljube 😍
Na vrh Go down
Riyana

Riyana


Broj komentara : 769
Join date : 2013-05-09
Age : 33

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySat May 27, 2023 3:50 pm

Nikako da te ulovim na forumu. Jesi dobro?
A za grah pa mogu tu kazati da između tebe i muška postoji zapreka, nikako ne možete na zelenu granu mada ćeš se ti truditi u gristi samu sebe zbog toga.
Na vrh Go down
Lorena

Lorena


Broj komentara : 109
Join date : 2017-03-20

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySat May 27, 2023 3:51 pm

Jesam, jesam... sve 5. A ti?
Ajoj hvala ti. Vidiš li još šta???
Na vrh Go down
Riyana

Riyana


Broj komentara : 769
Join date : 2013-05-09
Age : 33

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySat May 27, 2023 3:54 pm

I kod mene sve inshalah. Pa kolko ja vidim ti bi ovog tipa odjebala ali ne možeš neki ti šejtan ne da mira.ako ti prva uradiš neki potez korak ili mu kažeš nešto onda vaša veza ili odnos se mijenja i postaje jako dobar.sve je na tebi.ima ovdje nafake i moglo bi vam biti jako lijepo.
Na vrh Go down
Riyana

Riyana


Broj komentara : 769
Join date : 2013-05-09
Age : 33

☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ EmptySat May 27, 2023 3:56 pm

On se možda ponaša nekako hladno ili distancirano ali to je više strah od odbijanja nego da je on takav jer vidim da on bi sa tobom
Na vrh Go down
Sponsored content





☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️   ☀️Falanje/ogledanje u grah☀️ Empty

Na vrh Go down
 
☀️Falanje/ogledanje u grah☀️
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ogledanje u karte... obične, Tarot, ciganske.
» PRORICANJE U GRAH - FALANJE U GRAH
» Ogledanje u ovčiju plećku
» Ogledanje u šolji kafe
» Ogledanje/čitanje karata

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑ :: PRIČAONICA: DIO ZA ČLANOVE FORUMA - TOPIC FOR MEMBERS-
Idi na: